Doruk Sondaj

image

Bize Ulaşın0342 321 00 01

Sarıgüllük Mah. Maraşal Fevzi Çakmak Blv. No:49/G-1

09.00 - 18.00Pzt- Cmt

Doruk sondaj  2009 yılında  başta  Su  Sondajı   olmak  üzere Zemin  Sondajı,  Maden Sondajı ve diğer  Yerbilimleri – Jeoloji – Jeofizik alanlarında çalışmalar yapmak amacıyla kurulmuştur.

Firmamız su sondajı, su aramaları, su tespiti, zemin etüdü başta olmak üzere Jeolojii ve Jeofizik mühendislik bilimleriyle ilgili bir çok alanda Türkiye’nin her ilinde ve ilçesinde başta Güneydoğu Bölgesi olmak üzere Gaziantep, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Kilis, Hatay, Malatya  illerinde ve bu illere bağlı ilçelerde kurum, kuruluş ve şahıslara Su Sondaj, Su Kuyusu açılması ve diğer yerbilimleri hizmetleri sunmaktadır.

Firmamız Yeraltı suyuyla ilgili olarak Hidrojeolojik Etüt, Jeofizik Etüt ve Su Etüdü, Su Araştırma, Kaynak Suyu Araştırmaları, Yeraltı Suyu Arama Araştırma –  Su Arama, Sondaj – Su Sondajı (Derin Kuyu Sondajı), Su Kuyusu, Kuyu yapımı (sondaj ile su kuyusu açmak), D:S.İ Kuyu Ruhsatları işlerinde titizlikle çalışmakta ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız Madencilik konusunda Maden İşleri Genel Müdürlüğünden Alınan Maden Arama Ruhsatları, Maden İşltme Ruhsatları, Maden Araştırmaları – Maden Sondaj konusunda da çalışmalar yapmaktadır. Firmamız Zemin ve Zemin Sondajı – Zemin Etüdü, Yerbilimleri – Jeoloji alanındaki tüm araştırmalar; Jeolojik Hizmetler, her türlü Jeolojik – Jeofizik Araştırma ve hizmetleri  vermektedir.

 

Doruk Sondaj kuruluşundan itibaren kalitede taviz vermeden Devlet Su İşleri ve Köy Hizmetleri standartlarına, yönetmelik ve tüzüklerine uygun olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

2 adet 800 metre kapasiteli  Sondaj Makinesi, standartlara uygun Çamur Pompası ve güçlü kompresör başta olmak üzere gerekli her türlü ekipmanla ve Su Sondajı, Su Tesbiti, Su Araması konusunda uzman  mühendislerimizle şirketimiz  mühendislik çözümleri üretmiş ve üretmeye devam etmektedir.

Saygılarımızla….